Koučink se stal naší profesí, životní filozofií a svého druhu i vášní v roce 2006, kdy jsme jako jedni z prvních v ČR společně absolvovali mezinárodně certifikované vzdělání. Koučovací přístup k řešení životních situací se nám následně stal oběma velmi blízkým. Jdeme dál společně po této cestě a troufáme si říct, že jsme byli a dále jsme užiteční mnoha lidem, kteří díky spolupráci s námi našli způsoby jak být v životě úspěšnější, sebevědomější a št’astnější.

Čím déle koučujeme, tím více si uvědomujeme, že základem naší služby je dobře poslouchat, být plně přítomen a plně důvěřovat klientovi a inspirovat a podporovat jej při jeho vizích, plánech a akcích.
Život je ve své podstatě jeden velký zázrak a experiment zároveň. A lidské příběhy jsou fascinující zprávou o životě.

Lidé, kteří v roli klientů zjistili, jak může být koučink užitečným a mimořádným zážitkem, mají často zájem zjistit, jak to vlastně děláme. Také personalisté ve společnostech zjišťují stále častěji, že dobře vycvičení interní koučové a koučovacích technik znalí manažeři jsou obrovským přínosem pro atmosféru ve firmě, týmovou spolupráci a efektivní dosahování firemních cílů. Pro tyto klienty je připravena možnost “podívat se do kuchyně” a naučit se základy naší profese.

Naši klienti po nás často žádají kromě standartních také služby “šité na míru”. Je pro nás velkou radostí, pokud vše společně promyslíme tak, že produkt dobře sedne a na konci spolupráce si můžeme vzájemně poblahopřát, poděkovat a těšit se na další společné projekty.

A tak společně zjištujeme, že jak lidé tak firmy mají své silné příběhy a vážíme si, pokud jsme přizváni k úsilí našich klientů, kteří směřují k tomu, aby se jednalo o příběhy spojené s úspěchem, radostí, spokojeností, přínosem pro ostatní...... Příběhy, ve kterých se lidé a firmy odhodlávají být jejich scénaristou, režisérem i představitelem hlavních rolí. Příběhy spojené s uvědoměním co všechno máme ve svých rukách a s přijetím faktu, že některé věci prostě nemůžeme ovlivnit a přesto se možná dějí v náš prospěch.

Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, čas, dovednosti a schopnosti koučů a lektorů, abychom vás inspirovali na vaší cestě za vašimi cíli.

Sdílíme, abychom inspirovali.

Standa a Alena