HR poradenství a workshopy

Mám právnické vzdělání a do personalistiky jsem tak trochu spadla”. Najednou jsem po škole byla na personálním útvaru a časem jsem se více než pracovnímu právu věnovala aktivitám okolo zaměstnanců.

A začalo mne to bavit víc než to právo.

Protože jsem ale o personalistice nevěděla skoro nic, měla jsem potřebu se něco dozvědět, zjistit, jak to dělají v jiných firmách, kterým se daří. Ze začátku jsem vítala jakékoliv informace z této pro mne neznámé oblasti zvané personalistika a byla vděčná za to, že jsem se na školení a trénincích potkala s profesionály, kteří uměli otevřeně mluvit nejen o tom, co skvěle funguje, ale kteří uměli i otevřeně přiznat, co se úplně nepovedlo a kudy, dle jejich názoru, cesta nevede.

A jako poděkování mám potřebu tyto své znalosti vrátit” těm, kteří dneska v personalistice začínají nebo plánují/připravují nějaký velký projekt v rámci firmy. Jak na pozici HR Mangera, tak v rámci své koučovací praxe a spolupráci s mnoha firmami, jsem získala znalosti a zkušenosti s využitím mnoha nástrojů a systépoužívaných v oblasti řízení lidských zdrojů.

Ráda se s vámi o ně podělím.


Alena Stejskalová

Tel.: +420 737 500 022

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.