Partnerský koučink

Partnerský koučink je taková “královská” disciplína, která v sobě spojuje koučovací dovednosti a hluboké lidské pochopení pro to, že si život mnohdy dělá, co chce. Páry se většinou na kouče obracejí v situaci, kdy vztah není pro oba či jednoho z nich uspokojivý, kdy je něco v nepohodě a vztahem již neprotéká láska tak jako dřív.

Typická situace je taková, že se pár vypraví za koučem až v době, kdy těch problémů už je více a občas to připomíná spíš procházku po minovém poli.

Vztahové záležitosti nejsou jednoduché a život sám někdy věci  nakombinuje tak, že je těžké se v tom vůbec zorientovat. Pracujeme-li s páry, vždy hraje zásadní roli otázka, zda má pro účastníky cenu, zda chtějí, na vztahu dále pracovat.

Mají-li odvahu a upřímný záměr vztah dále rozvíjet a začít se měnit, je to hluboká a krásná práce. A pokud se společně podaří vrátit do vztahu tok lásky a respektu, je to nádherná odměna.

S partnerským párem v případě dohody pracujeme jako také jako pár. Je to takové “rande ve čtyřech”. Zažili jsme spolu za téměř čtyřicet let našeho vztahu ledacos a koučování jiných párů je i pro nás stále velmi inspirativní.


Stanislav Stejskal

Tel.: +420 736 505 059

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Alena Stejskalová

Tel.: +420 737 500 022

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.